O nas

Wierzymy głęboko w to, iż nasze Życie może być piękniejsze między innymi dzięki otaczaniu się piękniejszymi wnętrzami, może być wygodniejsze dzięki stosowaniu praktyczniejszych rozwiązań, może wreszcie być szczęśliwsze dzięki połączeniu tych i wielu innych cech.
Image
Zdajemy sobie sprawę, iż nasze domy, mieszkania maja być z jednej strony miejscem odpoczynku, ostoją spokoju, z drugiej miejscem pełnym radości tętniącym życiem. Nie zapominamy oczywiście i o tym, iż w różnych sytuacjach mogą stać się „Centrum Dowodzenia”
Dla jednych z Was stworzenie takich miejsc jest czymś naturalnym dla innych drogą przez ciernie. Bez względu na to do jakiego grona należysz zapraszamy do nas – razem dojdziemy do wymarzonego celu.
Zapraszam Konrad Wera

Nasz zespół

Image

Konrad Wera

Witam Was serdecznie, nazywam się Konrad Wera i jestem właścicielem firmy ALBERO. Ta przygoda trwa już ponad 20 lat i w tym czasie wielu z Was obdarzyło mnie swoim zaufaniem za co bardzo dziękuję. Były to lata wielu wyzwań i nauk i to właśnie dzięki nim jestem dzisiaj w tym miejscu. Z nieustającą pasją dzielę się swoim doświadczeniem jednocześnie chętnie słucham Waszych doświadczeń jak i oczekiwań. W mojej ocenie praca powinna być źródłem wielu codziennych satysfakcji i tak właśnie się dzieje. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci, każdą wolną chwilę staramy się spędzać razem, bądź to zwiedzając naszą piękną Polskę bądź też bawiąc się sportem 🙂

Image

Bogumiła Velska

Nazywam się Bogumiła Velska. W firmie ALBERO zajmuję się obsługą Klienta. W życiu jak i w pracy kieruję się kilkoma prostymi zasadami m.in. : działaj uczciwie, rób to co obiecałeś, że zrobisz, bądź punktualny oraz traktuj innych tak jakbyś sam chciał być traktowany. Pomimo, że kwestie remontów są „trudne” i niejednej osobie spędzają sen z powiek, ja swoją wiedzą i pełnym zaangażowaniem pragnę sprawić aby to co „trudne” zamienić w „łatwe” i przyjemne.
A po pracy...Lubię spacery, podróże te mniejsze i te większe, squash oraz dobrą kawę :)

Image

Piotr Pielacha

Dzień dobry, nazywam się Piotr Pielacha. . Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch wspaniałych córek. Zawodowo jestem handlowcem z ponad 30 letnim doświadczeniem. Jestem osobą otwartą na nowe kontakty, charakteryzuje mnie to że lubię ludzi, dlatego też staram się być jak najbardziej pomocny w trakcie naszej wspólnej przygody.