Projektowanie wnętrz

Marzysz o "odświeżeniu" swojego domu lub mieszkania? A może chcesz je całkowicie zrewolucjonizować? Drobny „lift” czy „gruba” zmiana? Ale nie wiesz jak się za to zabrać, jakie są bieżące trendy aranżacji wnętrz, iść zgodnie z nimi czy też w przeciwnym kierunku, jak to zrobić???? Nie martw się, Nasz Zespół od Spełniania Marzeń z przyjemnością Ci w tym pomoże zamieniając Twoje Marzenie w rzeczywistość.
Image
Image

Aneta Polit-Rainczuk

Witam serdecznie
Nazywam się Aneta Polit-Rainczuk Jestem architektką z wieloletnim doświadczeniem, inżynierem i projektantką wnętrz, dyplomowaną absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej.
Projektowanie Wnętrz to moje Życie, moja Pasja, mój chleb powszedni. Projektuję wnętrza i tworzę przestrzenie, które z jednej strony mają inspirować do działania, z drugiej natomiast stanowić miejsce wypoczynku i wyciszenia.
Prowadzę kompleksowo inwestycje począwszy od konsultacji z inwestorem, poprzez projekt koncepcyjny, wykonawczy, nadzór nad realizacją inwestycji, a także dobór wszelkich elementów wyposażenia wnętrza i elementów dekoracyjnych.
A w życiu prywatnym znajduje, choć bardzo trudno, czas na rodzinę i mój ulubiony sport. Cenię sobie również wypoczynek w miłych, przyjaznych wnętrzach.